// Chceš být SB? //
// REKLAMY //
//19.6.2011 - Třídění Affs ZDE//


Únor 2011

Srdce srdci

28. února 2011 v 20:04 | Nellie Happyness |  Básničky Nellie
Nejaktuálnější, psána dneska při cestě trolejbusem, když jsem neměla sluchátka:)

Je to sen či noční můra,
srdce na sto kusů,
přesto stále neumírá,
jen ztratilo krásu.

Láska je pryč,
ono přesto stále doufá,
Raději mě znič!
každý den si zoufá.

To tvé už pro mé nebije,
čas zničil všechnu víru,
kde je ta má naděje,
že budeme žít v míru?

26.2.2011

26. února 2011 v 19:03 | Nellie Happyness |  Naše zážitky

Čau!
Jak jsem se stačila dočíst, mnohým z vás začaly prázdniny. Fakt vám je závidím, já je měla už před 14 dny *NAŠTVANÁ*

Sex

24. února 2011 v 22:06 | Nellie Happyness |  Já - žurnalista
Co je to sex ??
Tohle slovo má pro každého z nás uplně jiný význam. Někdo to bere jako hru, někdo jako povinnost, někdo jako soutěž, někdo jako důkaz lásky ...
Znám spoustu lidí, kteří tvrdí, že sex ve vztahu není důležitý. Přestože jsem extrémě romantický typ, tak v tomhle mám naprosto neromantický názor. Sex je ve vztahu důležitý!! Protože je to absolutní vrchol lásky. Když někdo miluje, připadá si s tím druhým něčím spojen, je to takzvané "splynutí duší". A proč bychom nemohli tohle duchovno završit i fyzicky - splynutím těl ? Naopak, stejně jako je sex důležitý pro lásku, je láska důležitá pro sex. Nikdy jsem to s nikým neprožila bez lásky, takže nemůžu tak docela soudit, ale myslím, že je to naprosto jiný zážitek, když jste při tom v náruči člověka, se kterým se cítíte nejlépe... Pokud při tom můžete myslet na to, že je tam s vámi člověk, který vás miluje a znamenáte pro něj celý svět,tak sex, a samozřejmě orgasmus s ním spojený, je jeden z nejnádhernějších zážitků.. Aspoň pro mě..
Ovšem, když máte pochybnosti, když máte strach, když jste utrápení a je to všechno kvůli člověku, se kterým se právě milujete, přijde vám okamžitě sex odporný, přijde vám strašně povrchní a nepotřebný.. Proto se takových situací raději vyhněte a nechte si zajít chuť, aby vám to pohled na něco tak úžasného, jako je sex, docela nezkazilo..
Ukázala jsem i svou neromantickou stránku, ale snažila jsem se držet svých vyjetých kolejí a aspoň trochu to napsat romanticky *MRK*

20.2.2011

20. února 2011 v 21:57 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
Zdarec děti!
Tak jsem pro váš zřídila nový kabátekovšem není to bohužel moje práce, ale práce jedné šikovné holčiny, jejíž blog je uveden na designu. Jak mám noťas, tak mám tu stránku trošinku posunutou, ale to vůbec nevadí.. Protože jak je vidět, slečna se strefila do mého gusta a dala tam Fríského koníčka

Dvacáté šesté třídění SB

19. února 2011 v 20:00 | Nellie Happyness |  Návštěvnost
Je tady další třídění SB.. Tohle je celý bod Smajlíky můžou vkládat jen přihlášení uživatelé. a toto je premie Smajlíky můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Ty SB, které tady nebudou, tak budou v dalším třídění..

Svatební slib

17. února 2011 v 20:49 | Nellie Happyness |  Já - žurnalista
Bílé šaty, dlouhá vlečka, kytice v ruce a zamilovaný výraz. Tak jsem si představovala svatbu, když jsem byla malá holčička. Chtěla jsem aspoň jednou za život vypadat jako princezna, mít několikapatrový dort a slavit svou svatbu snů někde na zámku.

Andělé všedního dne - Michal Viewegh

17. února 2011 v 15:43 | Nellie Happyness |  Co jsme přečetli? xD
Tahle tenká knížka je o jednom dni několika lidí, kteří se neznají a přesto mají nějakým způsobem propletené osudy - hlavně na konci jejich dne - všichni zemřou a všichni na stejném místě. Je to vyprávěno většinou z pohledu andělů, jejichž povinností je dát jim před smrtí aspoň kousek štěstí.
Knížka je psána s humorem vlastním Michalu Vieweghovi, s určitým nadhledem nad životem, přesto naprosto realisticky. Ovšem já jsem od toho čekala trochu víc, většina děje se odehrála až na posledních pár stránkách, ale jak už jsem psala, knížka to je tenká a odpočinková.

15.2.2011

15. února 2011 v 20:39 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
ap2
Ahojda děti!
Tak je úterý, tudíž je za mnou víkend u koní, tak proč se zase po nějakém tom týdnu neozvat, když mám o čem psat, že ? *MRKANEC*

Smysl života

13. února 2011 v 22:05 | Nellie Happyness |  Já - žurnalista
Mým smyslem života byla vždy LÁSKA. Člověku se chce vždy žít, když ví, že má někoho, kdo je mu oddán celým svým srdcem, kdo ví, že má někoho, na koho se může spolehnout, kdo ví, že má někoho o koho se může vždy opřít. Tohle býval můj smysl života. Teď je pro mě smysl života dávat někomu všechno to, po čem touží. Dávát jednomu člověku, kterého miluji vše.. Dala bych mu celé srdce, dala bych mu celý život.. Dala bych mu svobodu, kdybych veděla, že díky tomu bude naprosto šťastný .. Mým smyslem života je někoho milovat i přesto, že trpím. Hlavně že vím, že miluji..

Carpe Diem

10. února 2011 v 15:18 | Nellie Happyness |  Já - žurnalista
Každý  příběh a každý zážitek ve vás něco zanechá.. Zanechá ve vás určitou stopu, která se s vámi může i nemusí táhnout až do smrti. Zanechá ve vás něco, co vás změní, ať už si to uvědomíte, nebo ne. Díky příběhu se můžete připravit na to, jak je život krutý. Díky příběhu víte, že nikdy nic nevyjde tak, jak si člověk plánuje.. Když je člověk tváří tvář té nejhorší situaci - smrti, žádný příběh ho nedokáže vytáhnout ze dna. Na tohle ho nedokáže připravit nic.
Chci potáhnout celý svět černou plachtou. Chci aby si ledé uvědomili, že by neměli ubližovat druhým, protože potom přijde jedna situace.. Jeden příběh.. Jeden strom.. A navždy budou litovat, že toho člověka neučinili šťastným.. Neměli byste zapomínat na všudypřítomný chlad. Na všudypřítomný konec.. Carpe Diem, protože to může být poslední chvíle, kdy jste toho schopni. Nežijte ve snech, žádné se nikdy nevyplní. Žijte z minuty na minutu. Protože každá může být poslední. Každá sekunda, každý příběh vám dokáže změnit uplně vše..

Zlato, ty víš, že ten článek je pro Tebe.. Nepřestanu na to myslet, nedokáži se radovat.. Myslím na Tebe a jsem pořád s Tebou holčičko moje.. A jednou s Tebou budu doopravdy.. Jednou Tě obejmu a vynahradím Ti to objetí, které Ti ode dneška dlužím!!!

Hayden Panettiere 5.1

7. února 2011 v 14:00 | Nellie Happyness |  Hayden Panettiere
23
24
26
27
28

6.2.2011

6. února 2011 v 20:16 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
nik
Ajou ajou!
Vidíte fotečku, kterou mám k tomuto článku? Nejúžasnější koňajz *USMĚV* O něm a dalších takových dokonalých broučínách bude dnešní článek.. Ani nemám o čem jiném už vlastně psávat ještě teda škola, ale to není tak záživné *MRKANEC*

Téma: Noční obloha

4. února 2011 v 9:58 | Nellie Happyness |  Já - žurnalista
O noční obloze jsem nikdy nepřemýšlela jako o věci, o které se dá napsat článek. Ale aspoň mám teď možnost se zamyslet, co pro mě Noční obloha znamená..

Scene girls 10.8

4. února 2011 v 9:35 | Nellie Happyness |  Scene girl
br14
br13
br11

2.2.2011 - mám svátek

2. února 2011 v 20:53 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
hoprs
Ahoj!
Tak vím, že jsem se tady minulý článek rozepsala a naprosto obdivuji ty, kteří to přečetli celé i když jsem měla vytypované, kdo to celé přečte. . a tohle je třeba příklad toho, kdy za koment, který se toho článku týká dostanete premie *MRK*
cid9C2C09C51B6C4C37A05FFF53F75gif
..............
...............
Ale nééé *666*.Magor *169*.!616!.!502!.!568!.!967!. ..
.......:blahblah:.
crazy-1.gif crazy image by Salisko.cry-3.gif cry image by Salisko.cute-1.gif cute image by Salisko.cynical.gif image by Salisko.dead-2.gif image by Salisko.depressed-2.gif image by Salisko.evil-2.gif evil image by Salisko.geek-2.gif image by Salisko.grumpy.gif image by Salisko.happytear-1.gif image by Salisko.hmm-2.gif image by Salisko.hubbahubba.gif image by Salisko.lol-2.gif lol image by Salisko.mad.gif image by Salisko.rolleyes-1.gif image by Salisko.sad-2.gif sad image by Salisko.satisfied-1.gif image by Salisko.shock-4.gif image by Salisko.sick.gif image by Salisko.smile-4.gif smile image by Salisko.sweatdrop.gif image by Salisko.tonguer.gif image by Salisko.uhm-1.gif image by Salisko.wink-3.gif image by Salisko.
.............
biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao.confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao.crywht.gif picture by ijkl_gumataotao.gahwht.gif picture by ijkl_gumataotao.neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao.smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao.redfacewht.gif picture by ijkl_gumataotao.uhhwht.gif picture by ijkl_gumataotao.surprisedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao.
....................
........................
................
......................
.....................
.............
.............
.............
.............