// Chceš být SB? //
// REKLAMY //
//19.6.2011 - Třídění Affs ZDE//


Leden 2011

31.1.2011

31. ledna 2011 v 21:12 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
81
Ahoj ahoj!
Tož vím, že jsem se dlouho neozvala, ale měla jsem teď uplně jiné starosti.
Ale musím říct, že tenhle víkend jsem si naprosto užila!!!!
V pátek večer, jak od nás odjel Kuba mi napsala kámoška z Meka, jestli nepůjdu na kofču a já s chutí souhlasila. Ale veděla jsem, že kofča to nebude, potřebovala jsem naprosté odreagování, takže jsem skončila u vína. Měly jsme obě jen 4dcl, ale do toho jsem vykouřila několik cigaret, protože to odreagování jsem potřebovala fakt veliké *NESTYDÍM SE*! A jelikož jsem tři dny v kuse nic nejedla, dost to se mnou zamávalo *SMÍCH* Kdyby jste slyšeli ty naše kydy, tak prostě nepochopíte! Potom už stačilo říct jen to, že je Kuba s kamarádkou (taky jsem to za ten večer řekla milionkrát) a nebo že jdu na záchod a dostaly jsme nezadržitelný záchvat smíchu. 21:30 h jsme z tama odcházely v hodně podroušeném stavu a vůbec nám nevadilo, že další den vstáváme 5:15, protože máme spolu směnu *VÝSMĚCH* Venku jsme ještě stály, protože Martinka si ještě zapalovala a já jsem byla tak mimo, že když jsem uviděla schody a přímo u mé hlavy na nich sníh, tak jsem do toho sněhu strčila čelo *NEEEEEE*! My jsme byly fakt hodně mimo. A to jsem pak čekala ještě 20min na zastávce, protože jsem se blbě podívala na bus *ZMRZLÝ SMÍCH*

Tracyho tygr - W. Saroyan

29. ledna 2011 v 20:45 | Nellie Happyness |  Co jsme přečetli? xD
Myslím, že tuhle knihu nejvíc vystihuje popis na konci. Proto se tady nebudu snažit o nějaký popis, jen opíšu odstavec, který na to naprosto sedí..

Po roce opět zlé časy ..

24. ledna 2011 v 20:11 | Nellie Happyness |  Jaká jsem?
kad
Adios amigos!
Tak jsem dle svého zdravého selského rozumu usoudila, že bych se vám měla zase ozvat.
Ale já ani nemám chutě poslední dobou moc nic psát, myslela jsem, že to je tím, že mám "své dny" a všechno moc řeším a mám blbé nálady a vidím všechno negativně jako vždy při těchto stavech, ale "mé dny" si pěkně odešly a blbou náladu nějak opomněly vzít sebou, takže jsem na tom furt stejně..

Žít je hrdinství

23. ledna 2011 v 21:53 | Nellie Happyness |  Básničky Nellie
Napsáno 30.12.2010

Hodnocení pro MeslinQa^^

18. ledna 2011 v 21:02

Mega dlouho jsem to nedělala, ale tenhle blog se mi líbí.. A jak tady budu mít ten design už dlouho, určitě si dám nějaký od ní, protože designy má fakt moc krásné. Tak udělám hodnocení po dlouhé době pro MeslinQa^^..
Toto je celý bod a toto je půlka a za každou odrážku je dohromady 7 bodů.

Horses

17. ledna 2011 v 22:17 | Nellie Happyness |  Desingy
Vzhledem k tomu, že holčina, od které mám mít udělaný design na mě teď jaksi nemá vůbec čas a už mě to s tamtí naprosto nebavilo, musela jsem narychlo jinak ja ani neumím udělat nějaký jednoduchý opět jinak já ani neumím.. a myslim, že koně jsou teď v mém životě nevylučitelní, tak proč bych ho neudělala s nima - zvlášť, když jsou na pohled tak dokonalí *MLASK* Snad se vám aspoň trochu líbí, mně celkem jo ..

Hayden Panettiere 5.0

17. ledna 2011 v 20:15 | Nellie Happyness |  Hayden Panettiere
19

Hayden Panettiere 4.9

17. ledna 2011 v 19:33 | Nellie Happyness |  Hayden Panettiere
15

16.1.2011

16. ledna 2011 v 10:14 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
blog2
Čao čao..
Píše vám slečna, které není dvakrát nejlíp .. Ano, byly jsme s Terkou včera zase na víno. Ale jaká ironie je, že mi není špatně z toho vína *TRAPAS*

13.1.2011

13. ledna 2011 v 20:29 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
blog
Ženy používají parfémy, protože nos lze oklamat snadněji než oko.
To mi připomíná, že Valentýn, jakožto nejdebilnější americký svátek jaký existuje budu opět letos nucena slavit *AAACH JO!* A to i přes mé prostěsty, že nic nechci, jediné, co by se mi líbilo by bylo tenhle svátek absolutně ignorovat.. Pokud mi Kubík chce něco koupit z lásky a potřebuje k předání nějaký výjmečný den, ať to je První Máj - po Vánocích nejdokonalejší svátek! ♥

Carrie

12. ledna 2011 v 21:07 | Nellie Happyness |  Filmy co jsme videli
lhfd

Hrdinkou je nesmělá dívka Carrie White, která je doma terorizována svou matkou, náboženskou fanatičkou a díky svému vzhledu a víře také tvrdě šikanována na škole. Všechny ostatní holky se jí posmívají a dovádí ji svými odpornými vtípky téměř k nervovému zhroucení. Díky tomu v sobě Carrie objevuje zvláštní telekinetické schopnosti. Ve chvílích, kdy je nejvíce rozrušená dokáže hýbat téměř čímkoli, na co se podívá. Nejdříve začne u sebe v pokoji pouhým kartáčem na vlasy, poté ovšem zvedá stoly, židle a jiný nábytek.

9.1.2011

9. ledna 2011 v 10:29 | Nellie Happyness |  Naše zážitky

005
Ahoj lidi.
Tolikrát jsem si říkala, že vám napíšu na pozdrav a pochválím se se svým velmi "pestrým" životem, ale pokaždé dělám něco jiného a pak na to zapomenu .. Tak dneska konečně, předtím, než si dodělám referát do školy o závislosti v rodině.

Promiň

7. ledna 2011 v 20:33 | Nellie Happyness |  Já - žurnalista
Strašně dlouho jsem netušila, jak na mě tohle obyčejné slůvko blahodárně působí. Zvlášť na mě, která tohle slůvko nikdy neuměla používat. I přesto, že jsem si ho říkala v duchu, i přesto, že jsem věděla, že zrovna v nějaké situaci je to nejvhodnější věc, kterou mohu říct, nikdy jsem to neudělala..

Hayden Panettiere 4.8

5. ledna 2011 v 20:48 | Nellie Happyness |  Hayden Panettiere
dgab12
dgab10
dgab9

Hayden Panettiere 4.7

3. ledna 2011 v 20:35 | Nellie Happyness |  Hayden Panettiere
cs5
cs4

Jménem mých blízkých - Martin Gray

1. ledna 2011 v 23:14 | Nellie Happyness |  Co jsme přečetli? xD
imagine
Kniha je autobiografií Martina Graye - člověka, který tvrdě pocítil krutost 2. světové války. Jako Žid byl uvězněn ve varšavském ghettu, kde vítezil nad katany tím, že ghetto zásoboval jídlem, aby zde umíralo méně lidí. Následně byl se svou matkou a bratry odvezen do koncentračního tábora Treblinka, odkud se mu podařilo uniknout a vrátit se zpět do ghetta, kde se svým otcem bojovali proti Němcům. Bohužel, otce mu jednoho dne zabili a Martin se vydal hledat partyzány, se kterými strávil nějaký čas. Poté byl členem Rudé armády a dorazil s ní až do Berlína. Když bylo po válce, odjel do New Yorku, kde měl svou jedinou žijící příbuznou - matku jeho otce. Konečně začínal pociťovat chuť opravdového života. Zamiloval se do Němky Diny, se kterou se oženil a společně se svými 4mi dětmi žili několik let na odlehlé usedlosti na Jihu Francie. Bohužel, jejich kraj zasáhl po krutých vedrech požár, ve kterém celá jeho rodina zahynula. A on se ocitl znovu na dně.


Kniha se mi strašně líbila. Ze začátku jsem si musela zvyknout na depresivní téma, protože Martin vše vyprávěl opravdu dopodrobna a nad některými krutosmi opravdu zůstává rozum stát. Ale vzhledem k tomu, že šlo o biografii se mi to opravdu četlo velice dobře. Každý by si měl takovéhle věci přečíst, aby se to už nikdy nemohlo opakovat!!

Úryvek z části, kdy byl Martin v koncent. táboře:
Mezi teplými těly jsme našli děti, které ještě žily. Pouze děti, které zakryla těla jejich matek. Než jsme je hodili do jámy, vlastníma rukama jsme je uškrtili. Slyšeli jsme je přicházet, slyšeli jsme jejich šílený křik, štěkot psů. A najednou jsme viděli znetvořená těla, vyvržené vnitřnosti. Psi byli vycvičení na zabíjení lidí..

1.1.2011

1. ledna 2011 v 18:33 | Nellie Happyness |  Naše zážitky
21
Čau čau..
Tak jsem si plánovala vám napsat ještě před Novým rokem, ale nějak to nevyšlo, protože jsem byla nonstop s mým miláčkem až do dnešního večera.. *JUHUU*
cid9C2C09C51B6C4C37A05FFF53F75gif
..............
...............
Ale nééé *666*.Magor *169*.!616!.!502!.!568!.!967!. ..
.......:blahblah:.
crazy-1.gif crazy image by Salisko.cry-3.gif cry image by Salisko.cute-1.gif cute image by Salisko.cynical.gif image by Salisko.dead-2.gif image by Salisko.depressed-2.gif image by Salisko.evil-2.gif evil image by Salisko.geek-2.gif image by Salisko.grumpy.gif image by Salisko.happytear-1.gif image by Salisko.hmm-2.gif image by Salisko.hubbahubba.gif image by Salisko.lol-2.gif lol image by Salisko.mad.gif image by Salisko.rolleyes-1.gif image by Salisko.sad-2.gif sad image by Salisko.satisfied-1.gif image by Salisko.shock-4.gif image by Salisko.sick.gif image by Salisko.smile-4.gif smile image by Salisko.sweatdrop.gif image by Salisko.tonguer.gif image by Salisko.uhm-1.gif image by Salisko.wink-3.gif image by Salisko.
.............
biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao.confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao.crywht.gif picture by ijkl_gumataotao.gahwht.gif picture by ijkl_gumataotao.neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao.smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao.redfacewht.gif picture by ijkl_gumataotao.uhhwht.gif picture by ijkl_gumataotao.surprisedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao.
....................
........................
................
......................
.....................
.............
.............
.............
.............