// Chceš být SB? //
// REKLAMY //
//19.6.2011 - Třídění Affs ZDE//


JSEM DOMA =(

29. srpna 2008 v 12:05 | NELLIE HAPPYNESS |  Naše zážitky
AHOJKY LIDIČKOVÉ.. JEN VÁM JDU NAPSAT ŽE JSEM NAKONEC S ANDÍKEM NEJELA.. JÁ JSEM FAKT CHTĚLA I KDYŽ MI BYLO VČERA HROZNĚ BLBĚ ALE ANDY MI TO ZAKÁZAL=( TAKŽE SEDÍM DOMA. A BOLÍ MĚ BŘICHO. A JE MI SMUTNO PO ANDYM. ALE TAK NĚJAK TO PŘEŽIJU=) ANI NWM CO BUDEM DĚLAT ZITRA PROTOŽE MÁTI JEDE K BABIČCE TAK NWM JESTLI BUDEM MOCT BYT U NÁS. ALE TAK UVIDÍME NO.. ASI SEM NĚCO HODÍM A PAK SE PŮJDU DÍVAT NA PRINCEZNU LEDU UŽ KONEČNĚ=) CO MÁM TO DVD DOMA TAK SEM SE NA NĚJ JEŠTĚ NEDÍVALA TAK TO MUSÍM JÍT NAPRAVIT=) TAKŽE SEM NĚCO DÁM A PAK PŮJDU=)
NO A VE ŠKOLE UDĚLALA I HOLKA CO NEMÁM RÁDA I MISHA REPARÁT TAKŽE POKRAČUJÍ=) TAKŽE UVIDÍME NO JAKÝ BUDE TENTO ŠKOLNÍ ROK.. ALE UŽ SE TĚŠÍM DO ŠKOLY I KDYŽ TADY ASI NEBUDU MOC ČASTO BÝVAT.. PŽE TOHO MÁME FAKT DOST.. UVIDÍME TAK PAPA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alís Alís | Web | 29. srpna 2008 v 12:27 | Reagovat

taky mi není dobře.. mám rýmu a šílenej kašel už druhý týden.. nic nepomáhá:(

2 Andík Happyness Andík Happyness | 29. srpna 2008 v 18:22 | Reagovat

už jsem se ti vrátil , tak doufam ze to bude lepší :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
cid9C2C09C51B6C4C37A05FFF53F75gif
..............
...............
Ale nééé *666*.Magor *169*.!616!.!502!.!568!.!967!. ..
.......:blahblah:.
crazy-1.gif crazy image by Salisko.cry-3.gif cry image by Salisko.cute-1.gif cute image by Salisko.cynical.gif image by Salisko.dead-2.gif image by Salisko.depressed-2.gif image by Salisko.evil-2.gif evil image by Salisko.geek-2.gif image by Salisko.grumpy.gif image by Salisko.happytear-1.gif image by Salisko.hmm-2.gif image by Salisko.hubbahubba.gif image by Salisko.lol-2.gif lol image by Salisko.mad.gif image by Salisko.rolleyes-1.gif image by Salisko.sad-2.gif sad image by Salisko.satisfied-1.gif image by Salisko.shock-4.gif image by Salisko.sick.gif image by Salisko.smile-4.gif smile image by Salisko.sweatdrop.gif image by Salisko.tonguer.gif image by Salisko.uhm-1.gif image by Salisko.wink-3.gif image by Salisko.
.............
biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao.confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao.crywht.gif picture by ijkl_gumataotao.gahwht.gif picture by ijkl_gumataotao.neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao.smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao.redfacewht.gif picture by ijkl_gumataotao.uhhwht.gif picture by ijkl_gumataotao.surprisedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao.
....................
........................
................
......................
.....................
.............
.............
.............
.............