// Chceš být SB? //
// REKLAMY //
//19.6.2011 - Třídění Affs ZDE//


Dneska =)

19. srpna 2008 v 20:29 | Andík |  Naše zážitky
Ahojky mrňousové 113.gif Klik na Celý Článek !

Taak , napíšu sem moji verzi jak jsem se dnes měl a co jsem dnes zažil34.gif Ale ještě před tím jsem ztratil řetízek co mi koupila moje láska , a já ho nemohu někdě najít , tak jsem z toho smutný , i když to tak nevypadá 83.gif achjo 93.gif
Bylo toho hodně 44.gif Ráno jsem vstal a musel jsem jet do Zlína do Baťovy nemocnice na vyšetření , mám totiž problémy s nosem 44.gif tak jsem jeli v 7 hodin vláčkem do Zlína a v nemocnici jsem byl kolem 7:45 44.gif Tam mi brali krev asi 10 minut z ruky (- ruka mě ještě teď trošku bolí) a pak ještě z ucha - ruka mě ještě teď trošku bolí 27.gif nvm na co , asi jakou mám sráženlivost 54.gif no a po odběru jsem čekal od 8 do 11:45 než si mě zavolá doktorka a řekne co mi teda je .. .takže já s mamkou a segrou čekal skoro 4 hodiny v čekárně ... pak nás navštívil tatík , protože jezdí s rychlou záchrankou a jeli zrovna kolem ( se musím pochlubit 44.gif ) ale jinak byla kotel nuda .. ještě že jsem měl knižku , kterou jsem dočetl ( Sběratel Kostí - zatím to na blog psát nebudu , ptž ju teď bude číst moje holčička 64.gif , tak aby nevěděla "vo co gou" 44.gif ) no a pak jsem poslouchal na telefonu E2 a hrál hry .. ale chudák mamka , se nudila nejvíc a oba jsme se rozštilovali nad ségrou (6) , ptž když se rozjede , nejlepši je , zabít ji 44.gif No ale pak jsme měli jet k babičce , tak jsem tam na ně vletěl , že chci kartu a musím tam jít zítra no93.gif93.gif Mezitím měla za mnou přijed Nell 64.gif , ale špatně jsme se domluvili a dojela ůplně jinam , takže chudina čekala +-2 hodiny ve zlině a nudila se , promin 64.gif ! Pak jsme si dali scuka a jeli do KFC na Hot Twings meny , nebo jak se to píše , prostě 60 pálivých kuř.křídel ... mňam 103.gif ! tak jsme trošku papkali a pak jeli k její babičce ... jeli jsme busem , a ja jak jsem měl ty křídla v buse , tak to tak ůplně kotel vonělo 54.gif Celou cestu jsem byl jakýsi divný a ospalý , ale usnou jsem nemohl ... tak jsme tam dojeli ... pobyli tam , ještě papali křídla 54.gif , a pak šli ven , se trošku okoupat (+-10 minut 54.gif) a sbírat švestky 44.gif ani nvm kolik jsme toho lási nasbírali 64.gif a pak jsme všichni seděli a kecali ... pak mi začalo být nějak divně , tak jsem vůbec nevěděl co dělat a byl jsem na lásku protivný ... a připadalo mi , že nemá chuť se semnou bavit .. pak jsem minutku jezdil se Šišim (lásky bratřík) na 4kolce , ale dnes mě to vůbec nebavilo ... asi tím , že to lásku štve , tak k tomu už přestávám mít chuť ... v 6 jsme jeli od babičky s dědáčkem nás zavést domu - mě na trajfl 54.gif Tak jsem jel trajflem domů ... DOma jsem se díval na přátelé a pak jsem se šel spršit 54.gif No a teď čekám na lásku , než dojde ze sprchy a tak to tedy v rychlovce píšu 54.gif Jinak budu spát konečně (skoro poprvé 44.gif) s Láskou u nich doma , po 11 a měsících , tak se mega těším a pořádně to doufám oslavíme , i moje narozky ... ttak Paaa ... Miluji tě moje lásko a jsi mega krásná !!!!64.gif A dnes má ještě narozky Tess , tak ještě o5 od obou vše nej , ať ti splní vše přání =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andík Andík | 19. srpna 2008 v 20:36 | Reagovat

ježíš já jsem se rozepsal xD

2 ŠpUn_t♥ ŠpUn_t♥ | Web | 19. srpna 2008 v 20:40 | Reagovat

:D ty jot akový dlouhý ale du číst:D hele ty seš surovej k ségře jako moje ségra ke mě :D

3 ŠpUn_t♥ ŠpUn_t♥ | Web | 19. srpna 2008 v 20:46 | Reagovat

to jo .. mě nikde nerozmazluje .. :D

4 Nellie Happyness Nellie Happyness | 19. srpna 2008 v 20:50 | Reagovat

NJ OBČAS JE K NÍ PROTIVNÝ FAKT NEPRÁVEM.. ALE OBČAS BYCH JI ZABILA I JA =)

NO JA JSEM SE S TEBOU NECHTĚLA BAVIT PROTOŽE JSEM VIDĚLA ŽE TOBĚ SE NECHCE MLUVIT.. A NEVADÍ MI ŽE JEZÍŠ  NA 4KOLCE, VADÍ MI ŽE S TÍM OTRAVUJEŠ A JEZDIL BYS FURT - ALE TEN BENZÍN STOJÍ PRACHY A DEDU TAKY ŠTVE ŽE IVIN JEZDÍ .. A S TOU NEMOCNICÍ TO NEBYLA TVOJE CHYBA .. TAK HOTOVO .. =) SNAD JSEM SE VYJÁDŘILA KE VŠEMU CO JSEM CHTĚLA =)

5 Nellie Happyness Nellie Happyness | 19. srpna 2008 v 20:51 | Reagovat

JO A JEŠTĚ K TOMU NÁRAMKU . . VYPADL JSI SMUTNĚ AŽ MOC=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
cid9C2C09C51B6C4C37A05FFF53F75gif
..............
...............
Ale nééé *666*.Magor *169*.!616!.!502!.!568!.!967!. ..
.......:blahblah:.
crazy-1.gif crazy image by Salisko.cry-3.gif cry image by Salisko.cute-1.gif cute image by Salisko.cynical.gif image by Salisko.dead-2.gif image by Salisko.depressed-2.gif image by Salisko.evil-2.gif evil image by Salisko.geek-2.gif image by Salisko.grumpy.gif image by Salisko.happytear-1.gif image by Salisko.hmm-2.gif image by Salisko.hubbahubba.gif image by Salisko.lol-2.gif lol image by Salisko.mad.gif image by Salisko.rolleyes-1.gif image by Salisko.sad-2.gif sad image by Salisko.satisfied-1.gif image by Salisko.shock-4.gif image by Salisko.sick.gif image by Salisko.smile-4.gif smile image by Salisko.sweatdrop.gif image by Salisko.tonguer.gif image by Salisko.uhm-1.gif image by Salisko.wink-3.gif image by Salisko.
.............
biggrinwht.gif picture by ijkl_gumataotao.confusedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.coolwht.gif picture by ijkl_gumataotao.crywht.gif picture by ijkl_gumataotao.gahwht.gif picture by ijkl_gumataotao.neutralwht.gif picture by ijkl_gumataotao.smilewht.gif picture by ijkl_gumataotao.redfacewht.gif picture by ijkl_gumataotao.uhhwht.gif picture by ijkl_gumataotao.surprisedwht.gif picture by ijkl_gumataotao.winkwht.gif picture by ijkl_gumataotao.
....................
........................
................
......................
.....................
.............
.............
.............
.............